|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
La asa sondaj,cu rezultat asa strans, doar numaratoarea mai conteaza.
Nu uitati ca in 2004 ,inainte de numaratoare, Basescu pretindea ca s-au furat alegerile. Cand a vazut ca de fapt a castigat..........a uitat totul. Asadar, rabdare si tutun. Mie imi convine Geoana,insa nu sunt prea entuziasmat. Sa-l vedem la treaba...Greul de abia acum incepe . |
|
|
" Daca batranetea ar putea si tineretea ar stii ..."
Noi, ioanahope&ciresaru ne bucuram de solidaritatea noastra, a tuturor forumistilor. Aveti admiratia noastra ! Fiind aici, simtim prietenia voastra.
Ultima editare: by ciresaru. Motiv: corectura
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Sant apolitic dar tinand cont de faptul ca intre Base si Geoana e totusi o diferenta [intelect,prestanta ,mod de exprimare atat in limba natala cat si in alte limbi] ...sa fie sanatos castigatorul si sa nu mai zica SA TRAITI BINE ...daca de fapt populatia TRAIESTE IN MIZERIE SI FOAMETE.
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
never give up hope
Ultima editare: by adi chicago.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Santem de rasul Universului Cosmic ....cum zicea unul pe vremuri .
A bovi maiori discat arare minor - De la boul mai vârstnic să înveţe cel mai tânăr ca are ce. |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Asta este situatia,insa raman la convingerea mea. Basescu nu merita 2 mandate. Ce-a facut asa bine incat sa continue. Pentru mine este o enigma totala .Un al doilea mandat ar fii trebuit sa fie un merit justificat istoric, .... Eu nu am remarcat nimic .
|
|
|
" Daca batranetea ar putea si tineretea ar stii ..."
Noi, ioanahope&ciresaru ne bucuram de solidaritatea noastra, a tuturor forumistilor. Aveti admiratia noastra ! Fiind aici, simtim prietenia voastra.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Referitor la terminatia ESCU a ultimilor presedinti ai tarii am intrebat un popa sa ma lamureasca si pe mine .Foarte degajat mi-a raspuns .....Este Satan Cu Usurinta..
Sarumana domn parinte Ceausescu cu prizionierii....Iliescu cu minerii...Constantinescu cu boierii si Basescu cu hingheri:laugh: |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by adi chicago.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
YEAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Personal nu ma intereseaza cine a castigat sau pierdut ....pentru mine ambii au incercat .Politica e precum Religia
Singurul lucru care ma frustreaza e faptul ca Basescu pe vremea cand era primar in capitala a ordonat eutanasierea necuvantatoarelor canine .Un lider care a ordonat asa ceva nu are cum sa-si iubeasca semenii. Ce dulce e catzelul nu?E nevinovat si are nevoie de alinare ,hrana si adapost. Pentru informatia unora eu l-am votat pe Obama.....la noi din 2 nu am avut nici unul sa-mi trezeasca interesul . |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by adi chicago.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
ciresaru a scris:
Asta este situatia,insa raman la convingerea mea. Basescu nu merita 2 mandate. Ce-a facut asa bine incat sa continue. Pentru mine este o enigma totala .Un al doilea mandat ar fii trebuit sa fie un merit justificat istoric, .... Eu nu am remarcat nimic . Si Bush a avut 2 mandate si a inceput criza financiara |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Traian Basescu a obtinut 50,33% din voturi, iar Mircea Geoana 49,66%
In loc de concluzii: - Basescu este primul presedinte de la Revolutie care a castigat al doilea mandat consecutiv. - Cozmin Gusa este politicianul care tine cel mai mult la tavaleala, i-o trage Base de 5 ani si tot nu se satura Aliantei celor care vor schimbarea: Ciocu mic... un fleac, v-am impuscat Apropo, pentru "catei"... "Folositi periuta de dinti Colgate 360 grade. Curata si limba." |
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Ultima editare: by daniel. Motiv: edit
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Esti membru de partid Daniel dupa cum observ .....grava boala asta ....Multumesc Doamne ca nu sufar de asa ceva.Liber si independent m-am nascut ,,,,asa voi inchide ochii....politicienii sa ma pupe unde nu ma arde soarele ....urasc politica .
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Eu tin cu Basel:) Nu comentez de ce,nu ar avea rost:P
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult