|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
|
Aveti depresii ?Daca da cum scapati de ele?Sant curios.
|
|
|
never give up hope
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
N-am.
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Upgrade your Life!!!
Eu nu sufar de nebunie. Ma bucur de ea in fiecare minut.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Plang pana nu mai pot. Noroc cu familia care ma sprijina. Trec cateva zile si apoi o iau de la capat. Am incercat cu xanax. Nu m-a ajutat cu nimic.
Frumoasa viata nu? |
|
|
Cine traieste cu speranta va muri postind
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
....in primul an de la accident nu am iesit din casa...imi era rusine sa ma vada lumea pe carut [ pe atunci lumea inca "percepeau" persoanele cu handicap ca fiind cersetori ]...au trecut 15 ani...acum putin imi pasa , viata merge inainte vrei nu vrei.....oricum nu cred ca plansul rezolva problema
|
|
|
Upgrade your Life!!!
Eu nu sufar de nebunie. Ma bucur de ea in fiecare minut.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
am dar sunt curioasa cum scap altii de ele;)
|
|
|
lupta trebuie facuta pana la capat
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Atașamente:
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Upgrade your Life!!!
Eu nu sufar de nebunie. Ma bucur de ea in fiecare minut.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Depresivii plang ...Eu rad sau ii fac pe altii sa verse lacrimi de crocodil
Ce rezolv daca plang? Nu rezolv nimic chiar daca am corpul torturat de 7 ani. |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by adi chicago.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
baronu a scris:
....in primul an de la accident nu am iesit din casa...imi era rusine sa ma vada lumea pe carut [ pe atunci lumea inca "percepeau" persoanele cu handicap ca fiind cersetori ]...au trecut 15 ani...acum putin imi pasa , viata merge inainte vrei nu vrei.....oricum nu cred ca plansul rezolva problema Culmea eu daca ies din casa imi cer bani persoane care sant pe picioarele lor ...oras mic si stiu ca am pasaport american ,,, |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Cei care mi-au distrus 2 laptopuri gresesc enorm ,,,,,,,,,rusine ....
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
adi chicago a scris:
baronu a scris: ....in primul an de la accident nu am iesit din casa...imi era rusine sa ma vada lumea pe carut [ pe atunci lumea inca "percepeau" persoanele cu handicap ca fiind cersetori ]...au trecut 15 ani...acum putin imi pasa , viata merge inainte vrei nu vrei.....oricum nu cred ca plansul rezolva problema Culmea eu daca ies din casa imi cer bani persoane care sant pe picioarele lor ...oras mic si stiu ca am pasaport american ,,, |
|
|
Upgrade your Life!!!
Eu nu sufar de nebunie. Ma bucur de ea in fiecare minut.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
lumi27 a scris:
am dar sunt curioasa cum scap altii de ele;) Cui pe cui se scoate ....cauta cauza si elimina efectul. |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Ionut a scris:
N-am. Inseamna ca esti sanatos si nu te doare nimic.....Bravo. |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult