|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
Popularitatea este benefica sau nu ?Ce parere aveti ?
|
|
|
never give up hope
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Multi membrii pe site au multiple pseudo nume ...mi se pare absurd si nu inteleg ideea .
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Mda, am observat man, conturile clona vor fi blocate asa cum scrie in regulament.
|
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Lasa-i man sa se bucure si ei.
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Adevarul e, ca e bine sa stii exact cum stau lucrurile... pe de alta parte, unii, au anumite motive intemeiate (probabil, ca gandesc ei) sa procedeze in acest fel... Dar daca regulamentul spune asa... nu-i tocmeala.... oricum nu-i nici o smecherie sa stii ca sunt 3 sute si ceva de membrii cand de fapt sunt doar 2 sute si...
In legatura cu popularitatea, nu este benefica sub nici o forma daca ai in vedere individul, dar e foarte benefica pentru site, forum, blog, etc...Multa sanatate si... Doamne-ajuta! |
|
|
Tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel...Matei 7:12
Doamne...ajuta-ma ca azi, sa fiu mai aproape de Tine decat ieri si maine (daca mai e o zi pentru mine) mai aproape decat azi! AMIN!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
ihdsimmeu a scris:
Adevarul e, ca e bine sa stii exact cum stau lucrurile... pe de alta parte, unii, au anumite motive intemeiate (probabil, ca gandesc ei) sa procedeze in acest fel... Dar daca regulamentul spune asa... nu-i tocmeala.... oricum nu-i nici o smecherie sa stii ca sunt 3 sute si ceva de membrii cand de fapt sunt doar 2 sute si... Sa aflii un IP e floare la ureche.In legatura cu popularitatea, nu este benefica sub nici o forma daca ai in vedere individul, dar e foarte benefica pentru site, forum, blog, etc...Multa sanatate si... Doamne-ajuta! Invida ucide sufletul. |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by adi chicago.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
adi chicago a scris:
ihdsimmeu a scris: In ce ma priveste nu-i invidiez....Adevarul e, ca e bine sa stii exact cum stau lucrurile... pe de alta parte, unii, au anumite motive intemeiate (probabil, ca gandesc ei) sa procedeze in acest fel... Dar daca regulamentul spune asa... nu-i tocmeala.... oricum nu-i nici o smecherie sa stii ca sunt 3 sute si ceva de membrii cand de fapt sunt doar 2 sute si... Sa aflii un IP e floare la ureche.In legatura cu popularitatea, nu este benefica sub nici o forma daca ai in vedere individul, dar e foarte benefica pentru site, forum, blog, etc...Multa sanatate si... Doamne-ajuta! Invida ucide sufletul. Totusi am inteles ca RDS-ul genereaza IP-uri dinamice, sau ceva de acest gen... scuze daca nu am folosit expresia corecta, asa ca nu pot fi depistati! Pe forum exista o informatie in acest sens, dar nu am mai stat sa o caut! Multa sanatate si... Doamne-ajuta! |
|
|
Tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel...Matei 7:12
Doamne...ajuta-ma ca azi, sa fiu mai aproape de Tine decat ieri si maine (daca mai e o zi pentru mine) mai aproape decat azi! AMIN!
Ultima editare: by ihdsimmeu.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Re: Popularitatea e benefica sau nu?
ce stiu eu ,... la aspectul acesta nici nu m -am gandit cu adevarat . In timp ce pt unii e bine ..altii sunt nefericiti si sustin contrariul . Mulata sanatate si Doamne-ajuta ....obisnuieste Marius sa adauge . |
|
|
Tot ceea ce nu este vesnic, este vesnic inutil
Ultima editare: by angi.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult