|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
|
Antipatic vs Simpatic.
Fiti sinceri si enumerati userii de pe acest forum pe care ii simpatizati si pe care ii antipatizati ...specificati si motivele . |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Incep eu cu cei care-mi sunt simpatici :
- DaniEL -Adi -Baronu -Marius -Sara -Adrian_ro -Klaus -mitza -cleopi -manana -costi si multi altii pe care i-am uitat ANTIPATICI : actualmente NIMENI ! |
|
|
Tot ceea ce nu este vesnic, este vesnic inutil
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Daniel mi-e simpatic pt firea lui pasnica .
Adi : pe Adi trebuie sa-l cunosti , sa vb cu el ..Nu mica mi-a fost surpriza cand am constatat cat este de placuta conversatia cu el , altfel spus ; fireasca si adesea incarcata de umor . Baronu : Gabriel este relaxarea in persoana .Cu el sa tot stai de vorba . Marius : El are un timbru vocal asa placut , este un tip linistit si dupa cum stiti cu frica mare de D-zeu . Sara: O finete de femeie ! Adrian_Ro : Il cunosc putin dar atat cat a lasat sa se intrevada ..mi-a placut . Klaus: Un tip echilibrat dupa un trecut tulburat . Ambitios ! Mitza : Baiatul acesta este un dulce . Mereu dornic sa ajute ..fie si cu doua vorbe daca e necesar . Cleopi : El , imi este simpatic datorita predilectiei domniei sale inspre arta . Costi: El e prietenul nostru aici in austria . O bunatate de om . Sorry , daca am uitat pe cineva ! |
|
|
Tot ceea ce nu este vesnic, este vesnic inutil
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Angi draga, multumesc pt. asa compliment !
Tu Angi esti tot atat de draguta,finuta si cu mult bun simt. Cred ca multi de aici cred asta si ne bucuram ca esti printre noi "handi"--fara prejudecati . (De ce sa ne antipatizam? Mai bine ne-am sustine , suntem toti in "aceiasi barca", macar ca avem opinii diferite , cum zic americanii--suntem intr-o tara libera.) |
|
|
Sara
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
adi chicago a scris:
Antipatic vs Simpatic. Mai bine intrebai asa:Fiti sinceri si enumerati userii de pe acest forum pe care ii simpatizati si pe care ii antipatizati ...specificati si motivele . Ce parere aveti despre acele persoane care critica alte persoane sau arunca insulte, dar se considera lipsiti de orice vina? |
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
daniel a scris:
adi chicago a scris: Gramatica limbii romane e atat de vasta incat unele persoane nu percep aluziile ieftine .Antipatic vs Simpatic. Mai bine intrebai asa:Fiti sinceri si enumerati userii de pe acest forum pe care ii simpatizati si pe care ii antipatizati ...specificati si motivele . Ce parere aveti despre acele persoane care critica alte persoane sau arunca insulte, dar se considera lipsiti de orice vina? Se stie ca cei cu caracter accepta si reflecta .Imi esti simpatic ...don`t forget old wolf. |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Simpatici ...
Daniel ,Angi ,Baronul ,Vali ,Paula,Dioniss,Irbis ,Sara. Antipatici ...Idismmeu,Sweetie,Mitzza,Ionut,Lorena. Sant sincer si nu ma ascund aiurea. De ce ....???????? Va las pe voi sa analizati . Abusus non tollit usum - Abuzul nu exclude folosinţa. Amicus certus in re incerta cernitur - Adevăratul prieten la nevoie se cunoaşte. Dominus vobiscum! - Dumnezeu cu voi! |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by adi chicago.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
sara a scris:
(De ce sa ne antipatizam? Mai bine ne-am sustine , suntem toti in "aceiasi barca", macar ca avem opinii diferite , cum zic americanii--suntem intr-o tara libera.)[/color][/color] |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
adi chicago a scris:
...cei fara handicap sever nu inteleg pe cei care sufera.[/quote] Ce e de inteles? Cum se traduce "intelegerea" asta, ca eu mor si nu inteleg. Toti de pe forum mi-s simpatici. De la fiecare am ceva de invatat. Totusi ca sa fiu sincer, mi-s mai simpatice doamnele si domnisoarele de pe acest forum. Restu-mi sunteti antipatici |
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Dionnis a scris:
adi chicago a scris: ...cei fara handicap sever nu inteleg pe cei care sufera. Ce e de inteles? Cum se traduce "intelegerea" asta, ca eu mor si nu inteleg. Toti de pe forum mi-s simpatici. De la fiecare am ceva de invatat. Totusi ca sa fiu sincer, mi-s mai simpatice doamnele si domnisoarele de pe acest forum. Restu-mi sunteti antipatici ............................................................................................................................... Esti un afemeiat simpatic....by the way watch your neck and drive safe ...ca sa intelegi cum e treaba cu accidentele si gatul rupt.Sa fereasca Dumnezeu pe toata lumea . |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by adi chicago.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Simpatic: adi chicago
Antipatic: De 2 X adi chicago |
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Mitzza a scris:
Simpatic: adi chicago Bravo KID ....te simpatizez ...mai intri si tu pe aici din cand in GAND.Antipatic: De 2 X adi chicago |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
adi chicago a scris:
Esti un afemeiat simpatic....by the way watch your neck and drive safe ...ca sa intelegi cum e treaba cu accidentele si gatul rupt.Sa fereasca Dumnezeu pe toata lumea . Pe tine nu te-au inteles cei de pe carecure (homosexuali, lesbiene, obezi, jidani etc. parca), nici majoritatea celor de aici de pe prostemcell, se pare ca nu te inteleg, cu atat mai putin am sa te inteleg eu. Cand ai avut tu accidentul, nu s-a oprit pamantul in loc, si nici nu poti astepta sa-si rupa toti gatul sa te inteleaga pe tine. Nu stiu cu ce te-ar incalzi pe tine daca te-ar intelege, cei din jur, sau cum ar fi putea fi exprimata aceasta "intelegere". Nu te inteleg pe tine la fel cum nu inteleg un nevazator, un surdo mut, o persoana cu o boala genetica, poate progresiva, sau orice alt om de pe strada. E bine daca tu reusesti sa-i intelegi pe toti. Felicitari! Sper sa raman pe lista de simpatici. Keep up the good work. |
|
|
Ultima editare: by Dionnis.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Dionnis a scris:
adi chicago a scris: Ramai simpatic dar gresesti enorm ....sa ai grija la gat si creier...de aici pleaca toata suferinta Esti un afemeiat simpatic....by the way watch your neck and drive safe ...ca sa intelegi cum e treaba cu accidentele si gatul rupt.Sa fereasca Dumnezeu pe toata lumea . Pe tine nu te-au inteles cei de pe carecure (homosexuali, lesbiene, obezi, jidani etc. parca), nici majoritatea celor de aici de pe prostemcell, se pare ca nu te inteleg, cu atat mai putin am sa te inteleg eu. Cand ai avut tu accidentul, nu s-a oprit pamantul in loc, si nici nu poti astepta sa-si rupa toti gatul sa te inteleaga pe tine. Nu stiu cu ce te-ar incalzi pe tine daca te-ar intelege, cei din jur, sau cum ar fi putea fi exprimata aceasta "intelegere". Nu te inteleg pe tine la fel cum nu inteleg un nevazator, un surdo mut, o persoana cu o boala genetica, poate progresiva, sau orice alt om de pe strada. E bine daca tu reusesti sa-i intelegi pe toti. Felicitari! Sper sa raman pe lista de simpatici. Keep up the good work. |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Dionnis a scris:
adi chicago a scris: Nu stiu cu ce te-ar incalzi pe tine daca te-ar intelege, cei din jur, sau cum ar fi putea fi exprimata aceasta "intelegere". Sper sa raman pe lista de simpatici. Keep up the good work. Nu Dionis , nu l-ar incalzi cu nimic si nici macar durerea n-ar fi mai putina .Poate a fost doar o speranta care nu-si va gasi implinirea pe Pamant . E mult sa-i ceri cuiva sa te inteleaga Cum ar putea cineva pe Forumul acesta sa-si imagineze prin ce trece un om cu dureri neuropate !? Hm , e prea mult cerut . Ei bine , nici eu nu inteleg , nici nu-mi pot imagina numai 5 ore de durere . Ma depaseste . Adi stie acest lucru , nu-mi doreste durere .. nici tie , nimanui defapt . Se pare ca a cerut prea mult de la noi sä spunem : Da te cred !!! Numai bine si sanatate la toata lumea . |
|
|
Tot ceea ce nu este vesnic, este vesnic inutil
Ultima editare: by angi.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult