|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
|
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Nu e rau, brava!
|
|
|
Ce este, este.
Ce nu este, nu este. Asta este!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Ma surprinde placut acest clasament .
M-as fi asteptat sa fim mult in urma ANPH . Cand colo ANPH-ul nici nu se vede . E clar ca initiativa noastra este mai buna . Mariuse ,inca o dat ai intregul nostru respect si admiratie ! Este meritul tau ! Iti multumim ! |
|
|
" Daca batranetea ar putea si tineretea ar stii ..."
Noi, ioanahope&ciresaru ne bucuram de solidaritatea noastra, a tuturor forumistilor. Aveti admiratia noastra ! Fiind aici, simtim prietenia voastra.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Doamne, Dumnezeule ma fac nevoit sa fac o precizare .
Absolut si fara nici cea mai mica indoiala intregul merit pentru acest site PROSTEMCELL.RO II REVINE ,IL ARE DANIEL NECSULESCU . DANIEL am vrut sa scriu . Dar dincolo de asta EVIDENTA NU POATE FI NEGATA . DANIELE te rog frumos accepta-mi scuzele mele ! Regret neatentia mea, am facut o gafa uriasa si-mi pare rau . Sa-mi fie rusine ! Noi ceilalti postam mesaje ... |
|
|
" Daca batranetea ar putea si tineretea ar stii ..."
Noi, ioanahope&ciresaru ne bucuram de solidaritatea noastra, a tuturor forumistilor. Aveti admiratia noastra ! Fiind aici, simtim prietenia voastra.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: manana
|
|
ciresaru a scris:
Mariuse ,inca o dat ai intregul nostru respect si admiratie ! Este meritul tau ! Iti multumim ! Ciresare poate fara sa vrei, ai scos in evidenta un adevar. Pai nu Marius este cel care are cea mai mare contributie pe forum? Poate traficul bun inregistrat de ProstemCell i se datoreaza si lui Marius in destul de mare masura, precum si vizitatorilior care urmaresc informatiile pe care le impartaseste. |
|
|
Ce este, este.
Ce nu este, nu este. Asta este!
Ultima editare: by Petru.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: daniel
|
|
Adevarul e ca n-ar fi fost rau sa ramana pe 3, site-ul... macar a fost ceva timp pe 3 sau a fost doar cumva de conjunctura?...
Pe de alta parte, niciodata nu m-am gandit ca ar putea sa fie pe un loc asa de sus... Doamne-ajuta! E clar ca aceasta pozitie, obliga! P.S. Sunt de acord cu Ciresaru, ca tot meritul este al lui Daniel... Domnul sa-ti dea sanatate si putere prietene, Daniel! |
|
|
Tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel...Matei 7:12
Doamne...ajuta-ma ca azi, sa fiu mai aproape de Tine decat ieri si maine (daca mai e o zi pentru mine) mai aproape decat azi! AMIN!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Inca o data !
Am scris ca intregul merit ii revine lui Daniel pentru ca el a deschis acest site . Eu am postat 580 de mesaje . Daniel 7300 . Dar nu-i numai acest fapt . Cert este ca existam pentru ca a fost si este placerea lui Daniel . Desigur ca fiecare dintre noi scriem mesaje . Manana , Marius , Petru sunteti pe buna dreptate moderatori . Ati postat mii de mesaje . Aveti respectul si admiratia mea ! Sa nu uitam este un forum al prieteniei si solidaritatii . Imi sunteti prieteni si sunt onorat sa va cunosc . Ma straduiesc sa scriu ... Orice vizitator al acestui site are ce citii si gaseste n informatii utile . Este evident ca aceasta este realitatea . |
|
|
" Daca batranetea ar putea si tineretea ar stii ..."
Noi, ioanahope&ciresaru ne bucuram de solidaritatea noastra, a tuturor forumistilor. Aveti admiratia noastra ! Fiind aici, simtim prietenia voastra.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Nu e deloc paradox pritene: vizitatorii si-au facut timp sa citeasca si postari putin mai vechi!
|
|
|
Tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel...Matei 7:12
Doamne...ajuta-ma ca azi, sa fiu mai aproape de Tine decat ieri si maine (daca mai e o zi pentru mine) mai aproape decat azi! AMIN!
Ultima editare: by ihdsimmeu.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Daca noii guvernanti se tin de cuvant si se mai rareste cu problemele astea create aberant de vechiul guvern, care a facut intreaga tara sa-l dea in judecata (vezi profesori, pensionari, rezervisti, etc.) o sa ajungem cel putin pe 2! E bine?
|
|
|
Tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel...Matei 7:12
Doamne...ajuta-ma ca azi, sa fiu mai aproape de Tine decat ieri si maine (daca mai e o zi pentru mine) mai aproape decat azi! AMIN!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Fiti binecuvantati dragi vizitatori care ne faceti placerea de a ne vizita si pe care va invit sa va alaturati acestei comunitati cu tot ce puteti dv. sa oferiti mai bun celor pe care i-ati putea sprijini intr-un fel sau altul, dar si dv. dragi forumisti care, sunt convins, ca puteti sa faceti cu mult mai mult pentru cei cu care veniti in contact!
|
|
|
Tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel...Matei 7:12
Doamne...ajuta-ma ca azi, sa fiu mai aproape de Tine decat ieri si maine (daca mai e o zi pentru mine) mai aproape decat azi! AMIN!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult