|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
|
Scrieti aici ultimele evenimente care s-au intamplat, bune sau rele
Incep eu:P Good thing: De cand am inceput sala, ma simt mult mai bine fizic si o oarecare marire de forta in brate Bad thing: Nu reusesc sa ma leg la sireturi:angry: De 2 X Bad thing: Am putin timp la dispozitie sa fac ce as dorii sa fac zilnic |
|
|
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Lucruri pozitive: Am tinut tot postul Pastelui si sunt foarte mandra de asta; am trecut deja peste 3 examene din ultima sesiune (si la un examen am si aflat rezultatul - 9); mai am 2% de facut din lucrarea de licenta;
Lucruri negative: nu am timp de altceva inafara de invatat, am ajuns sa imi programez si orele de somn, daca apuc sa dorm macar 6-7 ore pe noapte sunt meseriasa. |
|
|
Fi impecabil in ceea ce spui!
Ultima editare: by Iozefina.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Mittza sa nu imi spui ca inafara ca nu te poti lega la sireturi , acum reusesti sa decojesti oua (si nu ma refer la ale tale), tai cu cutitul si altele.....
|
|
|
Fi impecabil in ceea ce spui!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Good Things : Love is in the air, Everywhere I look around, Love is in the air, Every sight and every sound.
Bad Things : ..... momentan nimic, in afara de vremea care tot se schimba, soare, ploaie, soare, ploaie, bleah. |
|
|
La madre dei cretini è sempre incinta...
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
In puii mei, am racit... nas infundat, lacrimi, amorteala... chef zero
Naspa, sunt praf... cel mai tampit lucru este ca nu pot respira dar am trecut pe Coldrex, sa-i vad efectul. Oricum 3 zile sunt compromise... |
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Insanatosire grabnica Daniel ...baga si multe ceaiuri cu miere si lamaie.Coldrexul e ok ,dar Theraflu e mai eficient .Sanatate si Doamne ajuta .
Ps.Si eu mai am 5 zile de tratament intravenos cu antibiotice +perfuzii [glucoza,calciu,vitamine].....ma dor venele ca naiba ....mi-e dor de o bere ca de o fata mare..... |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Good thing: Plec in vara la Felix (I don't know when)
Bad thing: Cine ma duce si pe mine saptamana asta la scoala ? |
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Mitzza a scris:
Good thing: Plec in vara la Felix (I don't know when) Asteptam vesti proaspete Mitzza Bad thing: Cine ma duce si pe mine saptamana asta la scoala ? Eu in vara am fost la Sanatoriul Balnear din Mangalia, dupa care am zabovit 3 saptamani pe la tara... natura 100% adevarat. Vestea mai putin buna este ca nu pot sa-mi intru in ritm oricat ma straduiesc... in fine, sper sa ma vindec acum dupa culesul strugurilor |
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
good thing: M-am intors acasa (home sweet home)!! Nu credeam ca o sa zic vreodata asta, dar de abia asteptam sa revin acasa.
bad thing: Mai e putin si vine sesiunea |
|
|
Note to self. Be happy.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Good - Am facut ce n-am mai facut pana acum de ceva timp... pipi din picioare
Bad - Octavian, alias mitzza s-a dat la fund in bazin la Felix |
|
|
Respecta-te pe tine insuti si ceilalti la randul lor te vor respecta!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Bravo Marta esti la inaltime! FELICITARI!!!!!
Personal in ultimul timp am avut cateva activitati sportive cum ar fi maratonul de inot de la Brasov unde am reusit sa inot 2700m, am luat o cupa si o medalie in cadrul unui alt eveniment sportiv desfasurat la Bucuresti in colaborare cu cei de la Vodafone-Romania. Duminca trecuta m-am intors din Ungaria-Budapesta de la un Turneu de tenis International unde am reusit sa joc o semifinala la consolari. Nu sunt rezultate stralucite dar ma bucur ca am participat si ca am reusit sa reprezint Romania. Din pacate vremea a fost foarte rea pentru ca a plouat pe toata perioada desfasurarii turneului si asta ne-a ingreunat putin situatia. Toate cele bune tuturor! |
|
|
Munceste ca si cum nu ai muri niciodata, Ai grija de sufletul tau ca si cum ai muri maine!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Munceste ca si cum nu ai muri niciodata, Ai grija de sufletul tau ca si cum ai muri maine!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Munceste ca si cum nu ai muri niciodata, Ai grija de sufletul tau ca si cum ai muri maine!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Munceste ca si cum nu ai muri niciodata, Ai grija de sufletul tau ca si cum ai muri maine!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult