|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
|
Pentru ca m-am prezentat initial aici si nu am mai putut sterge, voi incerca sa deschid un subiect nou si anume "pasiunile noastre". Pot sa spun ca am mai multe pasiuni si uneori simt ca nu am timp suficient pentu ele. Pe langa pasiunile banale, muzica, cititul, florile, mai am si unele pasiuni mai rare cum ar fi sahul, goblenul, IT-ul si mai nou Bursa . Din pacate in ultima vreme ma dedic tot mai putin pasiunilor mele, din motive strict obiective. Voi ce pasiuni aveti?
|
|
|
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Una din pasiuni poate fi pescuitul.
|
|
|
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Ultima editare: by IGI.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Ultima editare: by IGI.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
Următorii utilizatori v-au mulțumit: Mona si Dan
|
|
Beton crapceanul ...la ce l-ai luat ...porumb ,mamaliga etc?
|
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Salut!
Pasiunile mele, sa le spun asa, sunt: scrisul, muzica, fotografia, IT-ul, natura,... Pescuitul, imi cer scuze, nu-l pot numi pentru mine o pasiune, deoarece imi este mila de bietii pesti ce cad in carligul ori plasa pescarului; desi nu-mi repugna carnea de peste, doar untura. Cu prietenie de suflet, Clepoi |
|
|
pasii mei au umbra mea...
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
La Boilies "Dynamite Boilies".
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Cu stima cleopi, noi eliberam pesti dupa ce ne facem poze cu ei.
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
IGI a scris:
Cu stima cleopi, noi eliberam pesti dupa ce ne facem poze cu ei. Un asemenea crap l-as fii eliberat si eu ....are multa grasime ...in schimb pesti rapitori cu carnea alba si fara oase multe ajung direct pe gratar . |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Imi place subiectul ales, ma regasesc printre pasiunile voastre. Mie îmi plac florile, laseta , gatitul, fotografia, natura, cititul, IT-ul, iubesc foarte mult animalele si da... ar fi o mare provocare să joc la bursa. Bafta in tot ce intreprindeti și cu cât mai multe rezultate.
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Ba bucur ca avem pasiuni comune si mai ales ma bucur pentru cei care au pasiuni in general. Ne ajuta sa trecem cu usurinta peste anumite obstacole reale sau potentiale.
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Inainte de accident ma pasiona si pe mine pescuitul in ape de munte ( pastrav), dar acum nu se poate pentru ca ste foarte dificil, trebuie sa alergi tot timpul prin zone foarte accidentale. Si animalele imi plac, mai ales cainii, dar din anumite motive nu pot sa ma ocup.
Il felicit pe Cleopi pentru pasiunea sa pentru scris, de mult vreau sa scriu o carte dar nu reusesc nici macar sa o incep, probabil nu am "chemare". Ma bucur Aura ca apreciazi acest subiect, vad ca avem si unele pasiuni comune... Daca doresti mai multe informatii despre bursa iti pot impartasi din modestele mele cunostinte in acest domeniu. Va doresc sanatate tuturor! |
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Da, Nig. Îti mulțumesc foarte mult pentru amabilitatea ta de a-mi împărtăși din cunoștințele tale despre bursă. Mi-aș dori acest lucru. Nu am ID-ul tău dar contactează-mă tu pe ID -ul meu.
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Cititul, studiul Sf. Scripturi (pe ceea ce implica doctrinele) IT-ul, vizite la persoane carora nu prea le calca nimeni pragul casei, sa le vorbesc altora de dragostea lui Dumnezeu, sahul (cu toate ca foarte putin timp mi-am alocat pentru aceasta) si... cam atat! Cam putine pasiuni, din punctul de vedere al unora probabil
|
|
|
Tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel...Matei 7:12
Doamne...ajuta-ma ca azi, sa fiu mai aproape de Tine decat ieri si maine (daca mai e o zi pentru mine) mai aproape decat azi! AMIN!
Ultima editare: by ihdsimmeu.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Viata este mult mai frumoasa cand ai pasiuni! Acele activitati pe care le faci cu cea mai mare placere din lume. Pasiunile mele? Oare cu care sa incep? Sunt o colectionara inraita de mica. In fiecare luna colectionez ceva diferit :-“ (reviste, felicitari, globuri… -depinde de starea de spirit pe care o am. Hmm… as putea sa petrec ore intregi realizand puzzle!! Acum vreau sa imi cumpar unul cu 2000 de piese. Imi place sa citesc… daca o carte mi-a trezit interesul, nu o las din mana pana nu o termin. Ador sa ma uit la filme! De orice fel – in special comediile.
Ce ma mai pasioneaza? Muzica!! Daca trece o zi fara sa ascult muzica inseamna ca mi s-a intamplat ceva foarte grav sau am dormit toata ziua |
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult