|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
|
Aveti un filmulet cu voi sau o inregistrare video?
Acest topic este deschis pentru postarea online a lor. Indrazniti va rog! Aici e un video din 2005 SUA referitor la viata mea de zi cu zi dupa accident.E in engleza. |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by daniel. Motiv: add video
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
felicitari pt curajul de a-ti arata viata asa cum e, fara cenzura, vreau si eu id-ul tau, sanatate
|
|
|
Ce-i foloseste omului sa castige lumea intreaga daca-si pierde sufletul?
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
delfinashu a scris:
felicitari pt curajul de a-ti arata viata asa cum e, fara cenzura, vreau si eu id-ul tau, sanatate Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. |
|
|
never give up hope
Ultima editare: by daniel.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
felicitari pt curajul de a posta acest filmuletz! iar sora ta merita o statuie ridicata in cinstea ei....iar tu..meriti sa te faci bine,ADY!
|
|
|
LIFE IS TOO SHORT TO WASTE TIME!
**~** DUREREA E TEMPORARA, VICTORIA E PERMANENTA!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Ce ai rezolvat pana la urma cu procesul? Vad ca americani te iau cam tare akolo pe forum, pentru ca ai postat acest video. S-a mai schimbat starea si moralul tau de cand ai facut filmarea acu trei ani?
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Dionnis a scris:
Ce ai rezolvat pana la urma cu procesul? Vad ca americani te iau cam tare akolo pe forum, pentru ca ai postat acest video. S-a mai schimbat starea si moralul tau de cand ai facut filmarea acu trei ani? cu procesul am pierdut avind probe zdrobitoare....e mare coruptia si in sistemul lor judiciar.referitor la video normal ca unora dintre ei nu le convine ca lumea sa vada la ce se rezuma viata de zi cu zi a unui tetraplegic cu leziune completa ,dureri neuropate si spasticitate la nivel de tortura.ma doare undeva de parerile lor. |
|
|
never give up hope
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
bv noi te sustinem
|
|
|
Ce-i foloseste omului sa castige lumea intreaga daca-si pierde sufletul?
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Adi,urmarindu-ti filmuletele,m-am vazut pe mine.Asa imi trec si mie zilele,ca si ale tale,si ca ale multor alti tetraplegici,banuiesc.M-ai impresionat cu propozitia aceea''eu am curaj sa traiesc,dar nu mi-e frica de moarte''....m-ai facut sa plang.Cinste surorii tale!Si tu,curaj si sfanta rabdare...
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Am vrut sa vad si eu filmul ,insa cere inscriere in limba engleza ,...eu unul nu ma pricep cum sa fac
Ce-i de facut? |
|
|
" Daca batranetea ar putea si tineretea ar stii ..."
Noi, ioanahope&ciresaru ne bucuram de solidaritatea noastra, a tuturor forumistilor. Aveti admiratia noastra ! Fiind aici, simtim prietenia voastra.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Sa pun si eu o chestie video daca tot se obisnuieste
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Pana la urma unde fusese vocalistu ala?
Pentru ciresaru, videourile lui Adi sunt aici: https://video.google.com/videoplay?docid=3355299062228165632&hl=en https://video.google.com/videoplay?docid=6837072902455489420&hl=en https://video.google.com/videoplay?docid=4919233162605788382&hl=en |
|
|
Ultima editare: by Dionnis.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Vocalistu nush era in pauza, cred ca a aparut pana la urma,
soloul il face cristi celalat chitarist...eu inca mai am de invatat |
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
o sa imi permit sa atasez si eu niste fisiere video cu mine din diferite ipostaze :
ceva altceva tot ceva o sa mai adaug si niste poze dintr-o campanie prin liceele iesene https://picasaweb.google.com.au/bachiasi/PozeCampanie# |
|
|
Club Sportiv "Iasi 21"
Tel: 0332.465097 Tel: +4 0740 28 44 62
Ultima editare: by Club Sportiv Iasi 21.
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
|
|
|
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
pentium Sex sorry poate nu inteleg eu dar in postul asta era vb despre vidio care sa ne arate pe noi nu contatzi religioase
|
|
|
Club Sportiv "Iasi 21"
Tel: 0332.465097 Tel: +4 0740 28 44 62
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult