|
Bine ai venit,
Vizitator
|
|
Pentru a fi in largul nostru, am zis sa restabilim relatia de respect, cel putin, cu viteza spre
asa ca, la cele afirmate de tine, Totodata, va rog sa nu-mi mai vorbiti pe acest ton protocolar, pentru ca am numai 35 de ani si - in plus fata de asta - ma numesc Nicusor; Popovici Nicusor. pot sa spun ca am fost (si sunt) placut surprins de modul in care ai continuat sa postezi, la postari de-ale mele, daca ti s-au parut interesante le-ai abordat ca atare, daca nu ti-au placut, la fel!Deci, sunt mai mititel... Iar persoana a II-a plural nu se potriveste cu Nicusor. O zi faina! Ce m-a facut sa evit sa mai polemizam, (de fapt sa mai comunicam) au fost afirmatii gen " ma face sa cred ca nu sunteti o persoana cerebrala si cumpatata", etc. mai ales, ca avand experienta escaladarii acestora am cautat sa le tai de la radacina! Asa ca de-acum, cu ajutorul Domnului, o sa trec pe la postarile tale, si la care mi se pare ca am ce sa spun, voi spune! P.S. Te rog sa mi te adresezi si tu la fel cum ma adresez eu tie. |
|
|
Tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel...Matei 7:12
Doamne...ajuta-ma ca azi, sa fiu mai aproape de Tine decat ieri si maine (daca mai e o zi pentru mine) mai aproape decat azi! AMIN!
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.
|
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Mai mult